Haber, Duyuru, Etkinlik

13 ARALIK

NİĞDE OSB YÖNETİMİ VE SANAYİCİLER ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ.

Niğde OSB Yönetim Kurulu Niğde OSB Sanayicileri ile birlikte İstanbul’da güvenlik güçlerine yönelik yapılan menfur saldırıda şehit olan güvenlik güçleri için Niğde OSB içerisinde yer alan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne taziye ve destek ziyareti gerçekleştirdi.

Şube Müdürü Hakan KAPLAN nezdinde tüm Çevik Kuvvet Camiasına son nefese ve son nefere kadar yanlarında olduklarını bildirdiler. Şehitlerimize biz kez daha Allah’tan rahmet, aziz milletimize başsağlığı, Şehitlerimizin geride kalanları ve tüm güvenlik camiasına başsağlığı dilekleri ile il dışında olduğu için ziyarete katılamayan Niğde OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ayhan BİRİM’in taziye mesajını ilettiler.

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Niğde OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Şevket KATIRCIOĞLU, Niğde OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Asım ABAY ve Bünyamin DEMİRBİLEK, Bölge Sanayicilerimizden Vahit ATLI, Ali Fuat TOLU, Kadir DOĞANLAR, Mustafa ARSLAN, Burhan ÇOBAN, Abdulkadir ŞAHİN ve beraberlerindeki şirket temsilcileri ile Bölge Müdürü Zühal DİŞÇEKİCİ ve Bölge Müdürlüğü çalışanları ziyarete katılarak güvenlik güçlerinin yanlarında olduklarını belirttiler.